TÜRKÇE VİDEOLU DALGA KIRAN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

DALGA-KİRAN-ORGU-MODELİ
DALGA-KİRAN-ORGU-MODELİ

Sevgili hanımlar Ramazan ayında hem boş vakitleri değerlendireceğiniz hem de çok şık örgüler örebileceğiniz harika bir model olan Dalga Kıran Örgü Modeli Yapılışını tavsiye ederim. Bu örneği yabancılar “Asian Spike Speichen”   ” Türkçe anlamı “Asya Başak Örgü Modeli” olarak biliyorlar.

Allah aşkına bakın şu güzelliklere.Dalga Kıran Örgü Desenleri ile neler örülür? size çok güzel Örgü Fikirleri verecek olan bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Hem bu Dalga Kiran Örgü örnekli modeller sizlere ne tür iplik kullanmalı fikir verecektir.

2016 Kışı için Örgü Hazırlığı düşünenler bu şık ve kolay Dalga Kıran Örgüsünü Örgü Palto olarak ya da Örgü Bayan Yelek olarak ta örebilirler. Atkı ve Bere takımlar hiçte azımsanmayacak kadar şık ve modernler.

Dalga Kıran Örgü Örneğine ait iki değişik kişiye ait örnek tarifi videolarını sayfa altında izleyebilirsiniz. Ancak Yeşil ip ile örülen Dalga Kıran Desenli örneği çok beğendim.Hem anlatım hem kullanılan ip çok iyi.

Bugün size Ramazan ayının ilk örgü modeli Türkçe Ajurlu Verev Örgü Modelini burada ki sayfa da paylaştım.Örgü Yazlıklar için Örnekler arıyorsanız bu güzel Şiş İşi Örgüler hoşunuza gidebilir.

Resimlere Tıkladığınızda Büyük boyutta  Dalga Kıran Örneği İle Neler Örülür Bakabilirsiniz.

Yeşil İpli Dalga Kıran Örgü Modeli Yapılışı

Farklı bir elden Dalga Kıran Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TİFTİK İPLE ÖRGÜ TEKNİKLERİ VE MODEL YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ DALGA KIRAN BOYUNLUK TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares