TÜRKÇE VİDEOLU BEBEK MERDİVENİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

bebek-merdiveni-orgu-modeli-yapilisi

Size yine 2 Renk ile örme oldukça şirin adı Bebek Merdiveni Örgü Modeli olan çok şık ve güzel bir Örgü deseni

bebek-merdiveni-orgu-modeli-yapilisi
bebek-merdiveni-orgu-modeli-yapilisi

tanıtmak istiyorum.

Türkçe Videolu bir şekilde paylaşılan bu Örneği Bebek Battaniye Örneği,Bebekler için giysiler de,Hırka,Yelek,Örgü Bebek Kazak,Örgü Bebek Pantolon ve Süveter olarak ta bu örnekle cici örgüler örebiliriz.

Sevgi hanım geçen gün bize yine bir kaç renkle örülen Minik Kır Çiçekleri Örneğini nasıl örülür? göstermiş ve ben sizler için burada paylaşmıştım.

Düşünüyorum da Bebek Merdiveni Örgü Deseni tek renk ile örüldüğünde ortaya çok farklı ve çok şık yetişkin örgü giysileri için de kullanılır bir Örgü modeli çıkabilir.

Krem ve ya Sütlü kahve renklerinde Erkekler için Örgüden Kazak modeli olarak örnek kendini çok güzel gösterebilir.

Yarı Jakar desenli Örgü Bebek Merdiveni Şiş Örgüsü ve benzeri Örgüleri Örgü videoları bölümünde yine burada olduğu gibi Türkçe videolu ve resimli anlatımlı Örgü olarak görebilirsiniz.

Bebek Merdiveni Örgüsü Türkçe Videolu Örgü Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares