TÜRKÇE VİDEOLU BAĞLAMALI BİRDE BİR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI


birdebir-baglamali-orgu-modeli
birdebir-baglamali-orgu-modeli

Bağlamalı Birde Bir Örgü Modeli Yapılışı Türkçe olarak videolu yapılışını burada izleyebilirsiniz. Bir kaç renk ve

birdebir-baglamali-orgu-modeli
birdebir-baglamali-orgu-modeli

değişik şiş numaraları ile örülü olan örnekler arasından benim en beğendiğim Kahverengi iple örülen örnek.

Videonun başında Sevgi hanım Beyaz ve Ekru beyazı renkle ördüklerini gösteriyor ancak örnek anlatımını sütlü kahve rengi ip ile yapıyor. Oldukça Şık örgü örnekleri gösteren ve öğreten Anne işleri kanalı sahibi Sevgi hanım sağ olsun en güzel Örgü Modellerini bulup bizlere de öğretiyor.

Daha az önce Sevgi hanımın örgülerinden Yazlık Haraşo Örneğini sizlere sayfamda burada sundum ,ancak bu örneği sizinle yarın paylaşmayı düşünmeme rağmen dayanamayıp sayfayı hazırlar hazırlamaz yayınlayacağım.

Elinizde kalan az örgü iplerini değerlendirmek isterseniz o zaman burada olan Ponponlu Duvar Kilimi olan süslerden yaparak değerlendirebilirsiniz.

Bağlamalı Birde Bir örgü deseninde Baklava şeklindeki Ajurlar arasında yapılan bir ters,bir düz ilmek sayısını 11 ya da 15 olarak yapabilirsiniz. Sevgi hanım detayları videoda anlatmış.

Sevgili hanımlar Yaz geldi ancak ben her gün yeni örgüler bekleyen nazarca takipçisi sevgili Arkadaşlar için çok güzel örgü modelleri paylaşmaya devam edeceğim.

Bazen bir bazen 2 ya da daha fazla Örgü Modeli yapılışını sayfamda görebilir beğendiklerinizi Facebook sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.

baglamali-birde-bir-ornegi-yapilisi
baglamali-birde-bir-ornegi-yapilisi

Bağlamalı Birde Birler Örgü Modeli Yapılışı Videolu Şiş İşi Örgüler

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*