TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ZİNCİR ÖRGÜ MODELİ ÖRNEĞİ

orgu-sisleri-ile-zincir-ornegi

Videolu Örgü Anlatımı-Türkçe Videolu Anlatımlı Zincir Örgü Modeli nasıl örülür? detayları ile Arzu hanımın anlatımını yaptığı Kolay ve basit bir Örgü Modeli.

Pirinç Örneği,İşkembe örneği gibi Örgü Desenlerine benzeyen bu örneğin adını Arzu hanım Zırh Zincir Örgü Modeli olarak belirtmiş.

Çocuk Örgü Modelleri örmek isteyen sevgili hanımlar için son olarak paylaştığım tüm detayları ile Örgü Çocuk Hırkası Nasıl örülür ?Türkçe videolu olarak gösterilen Işıl hanımın anlatımını yaptığı Penguenli Örgü Ceket nasıl örülür? buradan bakabilirsiniz

Sepet dokuma örgü modeli yine değişik Örgüler isteyenlere tavsiye edeceğim Kareli örgü modeli isteyenlere gelsin.

Videolu anlatımlı Bataklık Gülü Örgü Modeli kiminin Nohut örneği kiminin de Böğürtlen Örgü modeli olarak bildiği güzel bir Örnek.

Beğendiğiniz Modelleri sayfa altındaki Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

orgu-sisleri-ile-zincir-ornegi
orgu-sisleri-ile-zincir-ornegi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ZİNCİR ÖRGÜ MODELİ ÖRNEĞİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*