zeytin-dali-orgu-modeli-yapilisi

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ZEYTİN DALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI


Ana sayfadan en son siteye eklenen çalışmalara bakabilir Resimli ve Videolu anlatımları görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Bordür ,Kenar şerit örgüsü ya da örgünün tamamında kullanabileceğiniz bu aralar çok duyduğum Zeytin Dalı Örgü Modeli YapılışıTürkçe olarak anlatılan Videolu El Örgü Modeli Yapımı sayesinde size örneğin göründüğü kadar zor olmadığını göreceksiniz.

Açık pembe renkli iple örme oldukça zarif görünen bu model hem yaz hem kış için örülen Örgü giysiler için uygun bir Örnek.

Sayfa altında İki ayrı Zeytin Dalı Örneği  videosu bulunmakta.Her iki video değişik kişiler tarafından Zeytin Dalı Örgüsü yapılışı gösterilmekte.Siz hangisini daha anlaşılır olarak beğenirseniz o videoyu izleyerek örneğin nasıl yapıldığını öğrene bilirsiniz.

Size ayrıca mutlaka görmeniz gereken Geçenlerde Sevgi hanımın bize sunduğu ve öğrettiği Ajurlu Y Örgü Modeli yapılışına buradan mutlaka bakmalısınız.Son zamanlarda en çok beğendiğim örgü modellerinden.En Güzel Örgü Modelleri isteyenlere işte bu örnek diyebilirim.

Tığ İşi örgü modeli isteyenlere işte burada tam istediğiniz gibi Tunus İşi Bebek Battaniye Örnekleri bulunmakta.

zeytin-dali-orgu-modeli-yapilisi
zeytin-dali-orgu-modeli-yapilisi

Şerife Hanımdan Zeytin dalı Örgüsü

Gönülden Örgüler Zeytindalı Örnek Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*