TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI KAZ AYAĞI ÖRGÜ MODELİ

kaz-ayagi-orgu-modeli

Türkçe Örgü Videoları-Arzu hanımın Örgü Modellerini ve Örneklerini anlattığı Videolarından Bugün Kaz Ayağı Örneği Nasıl Örülür? Videolu açıklamalı olarak öğrenebiliriz.Türkçe Örnek anlatımı yapan Arzu hanım bizler için paylaştığı güzel Örgüler için El işi yazan menüye bakabilirsiniz.

kaz-ayagi-orgu-modeli
kaz-ayagi-orgu-modeli

Kaz Ayağı Örneğine biraz benzeyen Türkçe video ile detaylı olarak Öğretilen Papyon Örneğine de buradan ulaşabilirsiniz.

Ajurlu Türkçe Örnek Videoları arasından en beğenilen ve kolay örülen Mum Alevi Ajurlu Örgü Modeli size tavsiye edebileceğim güzel 2015 örgü videoların dan.

Örgü Videoları içinde size sunduğum Yabancıların paylaştığı detaylı örnek gösterilen videoları ve Türkçe olarak Örnek öğretici videoları Örgü Videosu yazan menüden bulabilirsiniz.

Erkekler için Örgü Kazak Örneği isterseniz burada göreceğiniz Yılan Örgü Modeline mutlaka bakınız.

Örgü iğneleri ile Örgü Modelleri örmeyi seven hanımlar kadar Tığ işi Örgüleri isteyen hanımlara özellikle yeni başlayan Acemi Tığ işi yapmaya başlayan bayanlara Tığ İşi Öğretici Videoları izlemelerini ve tüm detayları adım,adım öğrenebilecekleri videolara bakmalarını öneriyorum.

Tığ işini zaten bilen ve Tığla örülen Yeni Örnekler arayanlar içinde çok güzel Tığla Örülen Örnekler paylaşıyorum. Tığ ve Firkete kullanarak örülen Şal  Firkete Örgü Atkı Modeli hanımlar tarafından çok beğenildi ve paylaşıldı.

Kaz Ayağı Örneği Tığla örülen farklı modeli görmek için Karga Ayağı olarak isimlendirdiğim örneği de buradan görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*