TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI KARANFİL ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

karanfil-orgu-modeli-yapimi

Videolu Türkçe Anlatımlı Örgü Modelleri-Evet Yine çok şık bir Örnek ile birlikteyiz. Türkçe olarak anlatılan ve gösterilen Karanfil Örgü Modeli Nasıl Örülür tüm detayları Videolu Örgü Anlatımın da görebilirsiniz.

Anne İşleri kanalının paylaşıma sunduğu en güzel Örgü desenlerinin nasıl yapıldığını birlikte öğrenelim.Görünüşü

karanfil-orgu-modeli-yapimi
karanfil-orgu-modeli-yapimi

ile bana Zigzag Örgü Modelini anlatan bu örnek ile çok güzel örgüler örülür.

Daha renkli Örnekler isterseniz iki renkli Yıldız Deseni Örgü Modeli hoşunuza gidebilir. Bu Örnek modeli yabancı anlatımlı ancak gerçekten çok detaylı anlatılmış ben dahi örneği çok net anladım :)

Yine Türkçe anlatılan Anne işlerinin diğer bir Örgü Anlatımı Simli İple Burgulu Örnek Modeli nasıl örülmüş buradan izleyebilirsiniz.

Son olarak Amerikan Örgü Modeli anlatımlı Videolu Örneğin de linkini verdikten sonra bu örnek ile neler örmeyi düşünüyorsunuz sayfa altındaki Yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Karanfil Örneği Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 Comments on TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI KARANFİL ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

  1. Harika ellerinize sağlık yeni emekliyim rica etsem uzun saçların at kuyruğu ile takılabilen bere modeli yayınlanmasınız şimdiden çok teşekkürler

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*