TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI FARKLI DÜZ ÖRGÜ MODELİ

Videolu-anlatimli-farkli-duz-orgu-modeli

Örgü Örmeyi Öğreten Videolu Ders-Arzu hanımdan Örgüye yeni başlayan veya örneksiz ama farklı örülen Türkçe Videolu Anlatımlı Farklı Düz Örgü Modeli.Kolay Örgü Modelleri isteyen ve yeni başlayanlar için çok ideal bir Örgü Modeli.

Yok ben daha güzel Örnekli bir Örgü deseni istiyorum derseniz işte size yine Türkçe anlatımlı Bambu Örgü Modeli.

Aynı Düz Örgü modeli gibi örülen ancak ilmekleri arkadan ters bir şekilde yapılan bu Modeli örnek araların da

Videolu-anlatimli-farkli-duz-orgu-modeli
Videolu-anlatimli-farkli-duz-orgu-modeli

kullanabilirsiniz. Yada Düz Örgü öreceğiniz alanları biraz daha şık bir Farklı Düz Örneği ile örmeyi düşünebilirsiniz.

Sevgili Hanımlar Videolardaki Abone ol butonlarını kullanarak Videolarda emek veren Arkadaşlara destek olabilir ve yeni videolardan haberdar olabilirsiniz.

Bu aralar genelde tek renk ip çeşidi ile örülen güzel örgüler paylaşıyorum. Bunlardan bir tanesi de Mısır Bahçesi Örnek modeli. Bu Örnek ile Hırka,Kazak ve Yelek çok şık olur doğrusu.

Yine güzel örnekler arasından seçilen Yılan Kafesi Örneği modelini de düşünebilirsiniz.Bu örneğin diğer bir adının Yılan Kemiği olduğunu yazan takipçime buradan sevgilerimi iletiyorum :)

Videolu Türkçe Anlatılan Farklı Düz Örgü Modeli Yapımı.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI FARKLI DÜZ ÖRGÜ MODELİ

  1. üsteki videodaki örnek çok eski zamandan kalma örnek ama adı pirinç örnegi onu söylemek istedim yeşil iple örülen örnek ARZU SEPETTİ YAZIYOR VİDEODA :D

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*