TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI BAL PETEĞİ ÖRGÜ DESENİbal petegi-ornegi
bal petegi-ornegi

Videolu Örgü Nasıl Örülür Dersleri için Bugüne Arzu hanımdan kalın bir örnek olan Bal Peteği Örgü Deseni Nasıl Örülür? güzel Türkçe Videolu Anlatımlı Örnek ile başlıyoruz.

Bal Peteği örgü Modelini ben İşkembe örneğine de benzettim. Pirinç Örgü Modeli,İşkembe Örneği,Zincir

bal petegi-ornegi
bal petegi-ornegi

Örgü Modeli,Kirpi Dikeni Örneği gibi Örneklere de sitemizden bakabilirsiniz.

Bal Peteği Örneğinin yapılışını diğer Örgü videolarında da olduğu gibi Arzu hanım yine çok güzel anlatmış. Değişik Örgü Modellerinin paylaşıldığı Örnekler için size bir kaç Örnek Videosu daha izlemenizi tavsiye edeceğim.

V Ajurlu Örgü Modeli Arzu hanımın Bal Peteği Örneğinden önceki paylaştığı örgü modeli.

Benim Dün paylaştığım ve bana çok ilginç ama güzel görünen Şimşek Örgü Modeli daha detaylı ve 2 renk iple örülen Örgüler isteyenlere göre çok şık bir örgü modeli.

2016 Kış ayı boyunca sizlere Evde yapabileceğiniz Hobiler ve Yeni Örgü Modelleri paylaşmaya devam edeceğim. Lütfen sayfa altındaki Yorumları kullanarak sormak istediklerinizi paylaşınız.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5081 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI BAL PETEĞİ ÖRGÜ DESENİ

  1. Bayıldım admin.harika modeller ve süper anlatıyorsun.bavyere modeli battaniyeyi ordum.cok guzel oldu.ben dikdortgen diz battaniyesi yaptım😍

    • Sevgili atma hanımcım harika olan sizlersiniz. Ancak sanırım makaleyi okumadınız videolarda örnek öğreten hanımların hiç biri ben değilim. Ben bu sitenin sahibi ve bizer ile paylaşılan bugüzel örnekleri bulup sizler ile burada bu sayaları paylaşan site sahibi hanımım

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*