TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU MUM ALEVİ ÖRNEK ANLATIMI

turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi

Arzu hanımdan oldukça Şık Bayan Örgüleri için çok yakışır Türkçe Videolu anlatımlı Mum Alevi Örgü Modeli anlatımını izleyerek bu güzel örneği kolayca çıkarabilirsiniz.

Arzu hanım sağ olsun bizler için,sık,sık en güzel ve kolay herkesin örebileceği Örgü Modeli Videoları paylaşıyor.Bende bu güzel Örgü örmeyi öğreten Örnek videolarını sizler ile paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Son olarak sizler için Yabancıların çektiği ama örgü anlatımın detaylı ve anlaşılır olduğu Palmiye Yaprakları örneğine buradan bakabilirsiniz.

Tığ örgü videoları isteyen Küçük Bebek Annelerine bebeklerini sıcak tutacak olan kışın bebeklerin ayaklarından eksik etmememiz gereken Örgü Bebek Patik örneğinin videolu anlatımını da buradan görebilirsiniz.

Kış için sıkı ve kolay düz örgü modeli için lastik örneği olarak ta kullanılan Cilveli Örnek modelini düşünebilirsiniz.

Sizler ile paylaşmaktan çok hoşlandığım Yılan Örgü örneğine bakmadan geçmeyin.

Yine Arzu hanımdan Ajurlu Örgü örneklerinden Ajurlu Alev modeli ve Ajurlu Baklava dilimi örneği ajurlu örgü modelleri sevenlere.

turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi
turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU MUM ALEVİ ÖRNEK ANLATIMI

  1. ben site ye bayıldım .mum alevi örnegini ararken sizin site de bulduguma çok sevindim .anlatımlarınız harika çok acıklayıcı teşekkür ederim. sizi hemen paylaşicam .

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SEVGİ DAMLASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ GIYBET MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*