TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI FİLELİ YAZLIK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI


File-desenli-yazlik-orgu-modeli-yapimi

Yazlık Örgü Modelleri Türkçe açıklamalı Örgü Videoları paylaşımlarına Kolay ve çok şık bir Örnek olan File Desenli Yazlık Örgü Modeli adlı örneğimiz ile devam ediyoruz.Örnek yine Sevgi hanımdan ve Türkçe olarak örnek açıklamalı olarak videoyu izleyebilirsiniz.

Hafta sonu olduğu için hanımlara Bugün çok güzel yeni örgü modelleri paylaşıyor ve çok değişik ve güzel bir örnek olan Büyük Delikli Yazlık Şal modeline de bakmanızı rica ediyorum. Emin olun bir çok kişi bu örneği ilk defa görüyor olacak.

Ayrıca Tığ işi Videolu Örnekler için de Hacimli Tığ İşi Çiçekli Motif modeli az önce paylaştığım çok beğeni alan güzel motif modeli arayan hanımlar için.

File-desenli-yazlik-orgu-modeli-yapimi
File-desenli-yazlik-orgu-modeli-yapimi

Amacı bu sayfada Fileli,Delikli veya Ajurlu yazlık örgü örmek için uygun olan Örgü Modelleri bakmak ise o zaman size Fileli örgü modellerinden bir kaçını tavsiye edeyim.

Ajur desenli çok eskilerde dahi kullanılan ve günümüze kadar hala çok beğenilen ve kullanılan bir örnek olan Sarhoş Yolunu Şaşırdı Örgü modeline de buradan Türkçe videosu ile bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJUR DESENLİ YAZLIK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*