TUNUS İŞİ RAKAMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,tig-isi-tunus-rakamli-battaniyeler
tig-isi-tunus-rakamli-battaniyeler
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Tunus İşi Pıtırcıklı Bebek Battaniyeleri-Tunus Tekniği ile yapılan Tunus Sayılı Örgü Bebek Battaniyesi yapımının Türkçe videolu Tunus Motif Rakamları 1-2-3-4-5-6-7-8-9 ve 0 rakamları örgü Tığ ve Pıtırcık Örneği ile nasıl yapılacak öğrenebilirsiniz.

Afgan Bebek Battaniyeleri ve Tunus İşi Bebek Battaniyeler Pıtırcık örgüsü ile Kalp,Baklava şekli,Kurdele Fiyonk gibşi çeşitli desenler yapılıyor.

Burada Baklava Desenli Boncuklu Tunus Battaniye modeli nasıl örülür görebilirsiniz. Sıralı Baklava desenli Tığ Bebek Battaniyesi modeli.

Tunus Örgüsü Bebek Örgülerinde burada göreceğiniz Tunus Örgü Yelek modeli gibi Bebek Örgü Tunus Modelleri de yapılıyor.Türkçe videolu Tunus Örgüsü Çocuk Yelek modeli.

Rakamlı Örgü Battaniyeler de her motif nasıl örülür gördüğümüz bu Tunus Battaniyesi örneğinde Nako Bebek ipi ve bir kaç çeşit ip ile denemeler yapılmış.

Kare Motiflerin Etrafı da çepeçevre Pıtırcık Tunus örneği ile yapılıyor. Tunus Battaniye motifi olarak 1 den 9 a kadar toplam 9 motif ile örgü battaniye için ipiniz çok ince olursa Battaniye küçük olur. çok Kalın iple de kaba olur.

Şöyle daha zarif çok ince ipler ile mevsimlik Örtüler,Diz üstü battaniyelerde kullanılan Yapraklı Saklı Bahçe Örneği düşünebilirsiniz. Şiş işi Örgü modeli daha zari bir örnek.

Bazı Arkadaşlar bana örnekleri yaptıklarını ancak Örgücü Bayanların ördüğü kadar güzel görünmediğini gevşek ya da sıkı olduğunu yazıyorlar. Unutmayın ki kullandığınız ip ve Tığ yapacağınız örneğe uygun ve yakışır olmalı.


orgu-tunus-isi-rakamli-battaniye
orgu-tunus-isi-rakamli-battaniye
tunus-isi-rakamli-bebek-battaniyeleri
tunus-isi-rakamli-bebek-battaniyeleri

Tunus Pıtırcıklı Rakamlı Battaniyeler-

1.Tunus işi 1 rakamı ör

2.Tunus işi 2 rakamı ör

3.Tunus işi 3rakamı ör

4.Tunus işi 4 rakamı ör

5.Tunus işi 5 rakamı ör

7.Tunus işi 6 rakamı ör

7.Tunus işi 7 rakamı ör

8.Tunus işi 8 rakamı ör

9.Tunus işi 9 rakamı ör

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*