TUNUS İŞİ KÖŞEDEN KÜP ŞEKER VE YUVARLAK PASPAS YAPILIŞI

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Köşeden Başlanan Tunus İşi Köşeden Küp Şeker Şal Örneği. Küp Şeker Örgüleri zaten çok seviyorum böyle köşeden başlanan Tunus İşi Üçgen Şal Modeli çok güzel bir örnek. Ayrıca Tunus İşi Yuvarlak Paspas Yapılışı

Tunus Tığ şiş ile Tek şiş ile örülen Köşeden Küp Şeker Örneği doğru iple örüldüğünde ortaya harika bir desen çıkıyor.

Maalesef hangi tür ip ile örüldüğünü ben anlayamadım umarım anlayan,bilen Örgücü hanımlar burada sayfa altından yazarak bizler ile paylaşırlar.

Köşeden Küp Şeker Deseni Örgü Modeli daha önce farklı şekilde düz kare şeklinde örülen Küp Şeker Battaniye modeline buradan bakabilirsiniz.

Tunus işi örgü modelleri,Afgan Örgü Modelleri ya da diğer Tığ tekniği Örnekleri sizler için çok severek paylaşıyorum.Bugün yine böyle beğeneceğinizi umduğum Örgü Modelleri paylaştım.

Bunlardan biri az önce yine Tunus işi Örgü Örneği olan Tunus Rakamlı Battaniye nasıl yapılır? onu burada Türkçe videolu açıklamalı 1 ‘ den 9 ‘a kadar öğrenebilirsiniz.


Küp Şeker Örgüleri hangi giysilerde nasıl kullanılır burada bir çok modele bakabilirsiniz.

Bu arada Köşeden Küp Şeker örneğini izlerken gözüme Yuvarlak Tunus işi Paspas modeli ilişti.Tunus Yuvarlak Örgü Paspas yapımını da sayfada sizler için paylaşmak istedim.

yuvarlak-tunus-isi-orgu-modeli
yuvarlak-tunus-isi-orgu-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli

Köşeden Tunus Küp Şeker Tığ İşi Yapılışı İzle-

Yuvarlak Tunus İşi Paspas Yapılışı

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on TUNUS İŞİ KÖŞEDEN KÜP ŞEKER VE YUVARLAK PASPAS YAPILIŞI

  1. Merhaba Nazarca,paspaslara bayildim ne guzel bir anlatim sagolasin arkadasim emeklerini helal et sizin sayfaniz sadece bir cevher hersey var tesekkurler iyi gunler dilerim hiranur

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARE ODALAR TUNUS İŞİ VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ ELBİSE LİF YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*