TUNUS İŞİ BAKLAVA DESENİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU


tunus-boncuklu-baklava-ornekli-bebek-battaniyesi
tunus-boncuklu-baklava-ornekli-bebek-battaniyesi

Tunus İşi Battaniyelerde çok kullanılan Pembe Örgü Tunus İşi Bebek Takımlarında çok güzel görünen Tunus Tekniği Baklava Dilimleri yapımı Türkçe videolu Tunus Battaniye yapımı.

Pembe,Beyaz ya da Yeşil Beyaz Desenler ile çok sık gördüğüm ama çok beğendiğim Tunus Örgüsü Bebek Battaniye Takımlarında da harika olan modelin yapımı Türkçe videolu olarak izleyebilirsiniz.

Tunus işi baklava desenli battaniyeler için isterseniz her motif içine Tek bir Baklava deseni yapabilir ya da iç içe geçmiş 2-3 Baklava deseni şeklinde de yapılıyor.

İnci Boncuklu Tunus Battaniyeler de Baklava Örneği aralarına Yarım inci yapıştırıyorlar bazende İnci Boncuklar iğne ile sonradan dikiliyor.

Tunus İşi Battaniyeler sayfamızda Baklava Örnekli Bebek Örgü Battaniye örneklerini de görebilirsiniz. Tunus Şiş Tığ ile çalışırsanız çok daha rahat edersiniz.

Tunus işi battaniye kenarları için Pembe olan modelde Örümcek örgü modeli kullanılırken Yeşil olan modelde çiçekli kenar örneği kullanılmış.

Yine Tığla örülen Ama Tunus işi olmayan adı Fıstık Serpintisi örneği olan Dün paylaştığım Tığ Yelekler için kullanılan buradaki Model özellikle Kız Bebek Battaniyeleri için hoş olur.

Bebek Örgüleri için her tür Örgülerde çok kullanışlı Yanlardan Burgulu Örgü Modeli az önce sizler ile paylaştığım diğer bir Model.Bebek Beresi modelinde de örnek nasıl duruyor görebilirsiniz.

Tunus işi entrelak battaniye örneği olarak ta bilinen Küp Şeker Tunus İşi modeli ile yapılan Bebek Battaniyesi çok hoşunuza gitmişti. Bu örneği henüz görmeyenler buradan Türkçe açıklamalı Battaniye modeline bakabilirler.
Tunus İşi Boncuklu Baklava Deseni Yapımı

tunus-isi-baklava-desenli-battaniye-bebek-takimi
tunus-isi-baklava-desenli-battaniye-bebek-takimi
boncuklu-baklavdesenli-tunus-bebek-battaniyesi
boncuklu-baklavdesenli-tunus-bebek-battaniyesi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ PUF TIĞ İŞİ ÇİÇEK VİDEOLU TÜRKÇE | Nazarca.com
  2. TUNUS İŞİ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  3. TUNUS İŞİ RAKAMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  4. 2017 TUNUS İŞİ YELEK MODELLERİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  5. ÇİT BAKLAVALI TUNUS BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*