TUNUS İŞİ 2 RENKLİ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEO


tig-isi-tunus-isi-iki-renkli-ornek-videosu

Tunus İşi Örgü Videoları-Yeni Tunus İşi 2 Renkli Örnek Videosu-Videolu Tığ işi 2 Renk iple örülen Kolay ve keyifli bir Örnek ile beraberiz.Kolay Tunus İşi Örnekler içinde sizlere tavsiye edeceğim çok güzel Anlatımlı,Resimli açıklamalı ve Videolu Tunus Tığ İşi Örneklere birlikte bakalım.

İşte size ilk olarak örneği gördüğünüz de Tunus işi Örnek olduğuna inanamayacağınız hem çok şirin hem harika bir Model olan Tunus İşi Cimcime Örnek yapılışı

Örgü Dantel Tunus İşi Çiçek Motifleri İrlanda Dantel Örneklerine ilgi duyanlar için Usta sınıfı Tığ işi bilen hanımlar için.

Yine Tığla örülen Tunus Örnekleri arasından seçtiğim Türkçe Videolu Anlatımlı Tunus İşi Patik Örneği kendine ve sevdiklerine Örgü Patik modelini Türkçe anlatımlı olarak isteyen okurlarım için.

Örgü iğneleri ile Örme ve İki renk kullanılan Tunus işi Örnek ilginizi çekerse ona da buradan ulaşabilirsiniz.

tig-isi-tunus-isi-iki-renkli-ornek-videosu
tig-isi-tunus-isi-iki-renkli-ornek-videosu

Resimli anlatımlı Tunus İşi Modeller arayan sevgili hanımları elbette unutmadım ve onlara tek renk ile örme Hasır Modeli Tunus İşi Örneğini tavsiye edebilirim.

Son Paylaştığım 2 Örnek Modelinin linkini de vereyim sonra Tunus İşi Nasıl Örülür? Videosunu izlemeye başlayalım.

Yıldız Deseni Örneği zari örneklerden hoşlanan hanımlar için. Bebek ve bayan örgü modelleri için uygun bir Örgü Modeli.

Adı bir garip ama kendi çok güzel bir Örnek size ilginç gelirse işte bakacağınıza pişman olmayacağınız gerçekten çok güzel Örgü Modeli Delikli Silgi Örneği.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TUNUS AFGAN İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ VE TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*