TOMURCUKLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK EĞİTİMİ

Tomurcuk Örgü Modeli
tomurcuklu-orgu-modeli-yapilisi

Şerife hanımdan bizlere İki Renkli Örgü Modelleri arayan hanımlara Tomurcuklu Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Modeli Yapılışı.

Bebek Örgülerinde Şirin 2 Renkle örülen Örgü Hırkalar,Örgü Bebek Takımları ve Şirin Örgüden Bebek Battaniyeleri için çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu Örgü Modelini düşünebilirsiniz.

Örgü Bayan Yelek Örnekleri istekleri üzerine sizin için en son burada bu sayfada  Çok güzel Tığla ve Şişle örülen Örgü Yelek Modelleri paylaşmıştım.

Böyle 2 renk örgüler Bebek Yelek modellerinde Yeleğin Yaka kısmında tek renk ve Robalı Yelek Modeli olarak koltuk altından sonra Tomurcuklu Örgü Modeli ile örülürse bana göre çok güzel olabilir.

Yaz sezonunun sonuna geldik ancak Sevgi hanımında bizler ile yeni paylaştığı Örgü Bayan Şapka Yapılışı ilginizi çekerse buradan Tığ işi Örgü Bayan Şapkası Nasıl Örülür? buradaki Türkçe Videolu anlatıma da bakabilirsiniz.

Erkek Bebek Anneleri için önereceğim Hırka,Örgü Süveter veya Yelek için 2 renkli Benek Örgü örneği 3 Boyutlu Örgü modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Örmesi en keyifli Tığ tekniği Tunus Örgü Modeli içinde 2 Renkli Tunus Örneği isteyenler içinde buradaki Örgü Tunus Modelini önereceğim.

Piti Örgüler benim çok hoşuma gidiyor. Hani şu küçük örnekli ve 2 renk ile örülen ve daha çok Bebek Örgü giysi ve battaniyeleri için kullanılan bu örnekler için de buradan bakabilirsiniz. Sayada 3 tane Örgü Videosu ve 3 ayrı şiş işi örgü modeli bulunuyor.

Tomurcuk Örgü Modeli
tomurcuklu-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FİLE ZİGZAGLI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*