TOMURCUKLU BAŞAK YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

tomurcuklu-basak-yelek-ornekle-modeli
tomurcuklu-basak-yelek-ornekle-modeli

Tığ işi Yelek Örnekleri için Tomurcuklu Başak Örneği Türkçe videolu anlatımı ile Yelek örmek isteyen hanımlara önerilen Yelek modelleri,Battaniyeler,Şallar,Örgü Lif Modelleri gibi El işleri için kullanılır.

tig-isi-tomurcuklu-basak-lar-yelek-ornegi
tig-isi-tomurcuklu-basak-lar-yelek-ornegi

Fıstıklı Yelek modeli anlatımı Türkçe Örgü Dersleri için Şerife hanıma çok teşekkürler. Angora ince iple yapılan Yelek örneği.

Trabzan ve Fıstıkla yapılan Model için Alize,Angora tarzı ipler çok yakışıyor. Tomurcuklu Başak modeli bence Abiye şallar için Etoller için harika bir model olur.

Batik desenli Örgüler,Ebruli iple yapılan Batik Örgü Bere modeli hem model hem desen hem anlatım olarak Modern Örgü Bayan Bereleri isteyenlere burada yapımı gösteriliyor.

Alttaki Resimde bu Model ile yapılan Tomurcuklu Başak Yelek Modeli Örnekle size nasıl Yelek Modelleri örülür? Fikir verebilir.

tomurcuklu-basak-yelek-ornekle-modeli
tomurcuklu-basak-yelek-ornekle-modeli

Parmakta İğne Oyası Modeli Açıklamalı İğne oyası ,yapım aşamalı İğne oyaları için seçtiğim Türkçe videolu Oya yapım dersleri için buradan lütfen.

fistikli-tomurcuk-basak-modeli
fistikli-tomurcuk-basak-modeli

Tomurcuklu Başak Örneği,Örgü Tomurcuklu Başak Modeli,Tomurcuklu Tığ İşi,Başaklı Yelek Modeli,Başak Yelek Örneği,Tığ işi Yelekler,Açıklamalı Yelek Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. EĞRİ BAŞAKLI FISTIKLI YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares