TIĞLA YONCA ÇİÇEKLİ ŞAL MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

yonca-cicekli-kolay-sal-ornegi-tigla
yonca-cicekli-kolay-sal-ornegi-tigla

Çiçekli Şal Modeli Yapımı-Tığ işi Yonca Çiçekli Şal Örneği Renkli  ve Beyaz İple de çok güzel görünüyor. Tığla yapılan Türkçe Videolu anlatımlı Kolay Şal Yapılışı.

Yazlık Tığ Şallar için sitem de harika Tığ ve Şiş örnekleri var. Firkete Şal Modelleri,Tığa yapılan Değişik Örgü Modelleri,Şal Örnekleri ve daha fazlası Örgü Videoları bölümünde.

tigla-cicekli-yonca-modeli
tigla-cicekli-yonca-modeli

Marifet Bayan anlatımı ile oldukça kolay anlatımı güzel ne renk ile yaparsanız yapın bu çok şık Yonca Çiçekli Tığ Modeli ile gerçekten harika modeller yapılır.

Baharlık daha kalın Köşeden yapılan Üçgen Şal Modeli yapımı Olan Dün paylaştığım Örgü Baharlık Şal Modeli nasıl yapılır? buradan inceleyebilirsiniz.

yonca-ciekli-tig-isi-cicekli-sal-modeli
yonca-ciekli-tig-isi-cicekli-sal-modeli

Değişik Tığ Örgüleri için burada Örgü Fıstık Yuvası Modeli yapılışı ilginizi çekebilir. 3 Boyutlu Kabarık desenli İlgi çeken Tığ Modeli.

Çiçekli Yonca Modeli,Tığ İşi Çiçekli Yonca,Yonca Şal Modeli,Yonca Çiçekli Şal,Örgü Yazlık Tığ Şal,Tığ Şallar,Tığla Yazlık Şal,Çiçekli Kolay Şallar,Örgü Videoları

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares