TIĞLA ÖRÜLEN ZARİF BROŞ YAPILIŞI

tigla-motifli-cicek-orgusu

Tığ ile örülen oldukça İlginç bir o kadar da çok beğendiğim Resimli anlatımlı Tığ işi Broş Örneği.  Bu güzel Tığla yapılan Çevresine 3 Yaprak örülen tığ işi Motifi farklı alanlar da kullanabilirsiniz.

Yemeni ve Yazmalar için biraz iri olmuş ola da bana göre güzel ve değişik olabilir. Bu güzel Tığ işi Motif modelini Rus hanımlar Broş olarak kullanmak için örmüşler.

Bu örnekte Yaprak sayısını artırıp farklı değişik Broş ya da Süs Örgü Aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz. Tığ İşi Çiçek Motifleri  yapılışı görmek isterseniz burada bir çok örnek görebilirsiniz.

Şiş İğnesi ile Örgü Modeli isteyen hanımlara en son oldukça şık olan Ajurlu Yarım Papatya Örgü Modeline bakmalısınız.Örnek çok kolay değil ancak örneği öğrendikten sonra size de çok kolay gelecektir.

tigla-motifli-cicek-orgusu

Resimlere tıklayıp daha büyük olarak görebilirsiniz.

Burada Değişik ve Güzel bir Tığ işi Örgü Yapılışı Bulunmaktadır

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI UÇ DANTELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares