TIĞLA ÖRGÜ BONCUKLU ÇİÇEK YAPIMI VİDEOLU


tigla-boncuklu-orgu-cicek-yapilisi
tigla-boncuklu-orgu-cicek-yapilisi

Örgü süslemelerinde,Tokalar da örgü bereleri ve Atkıları,Bebek Battaniye ve Örgü Çocuk Giysilerini süslemek için

tigla-boncuklu-orgu-cicek-yapilisi
tigla-boncuklu-orgu-cicek-yapilisi

Örgü Boncuklu Çiçek Yapılışı videolu anlatımlı Boncuk işli Tığ işi Çiçek.

Örgü Vazoluk Çiçekler olarak Tığla yapılan Güller ve bir çok Çiçek modelleri yapay çiçek sapları yada tel etrafı örgü ile vazolara yapma örgü çiçekler yapabilirsiniz.

Küçük renkli Boncukların kullanıldığı Örgü içinde Tığ ile işlerken Boncuk ekleme tekniği ile detayları öğrenip sizde böyle Örgüden Boncuklu Çiçekler yapabilirsiniz.

Tığla yapılan Çiçek modelleri için Örgü Şalları süslemek için kullanılan İrlanda Tığ İşi Çiçek yapımı burada yine aynı bayan tarafından Videolu Örgü Çiçek Tarifi şeklinde öğretiliyor.

Tığ tekniği Tunus İşi Çiçek yapılışı için burada çok ustaca işlenen Tığ kullanarak yapılan Örgü aralarına motif birleştirmeli Çiçek yapımı burada

Fularlar ve Etoller de kullanılan Çiçek Örülüşü gösterilen bir diğer çalışmada Örgü Çiçekler iki,üç  kat ve iki renkli olarak örülüyor

Çeyizlik Lif Modelleri için çok kullanılan burada göreceğiniz 2017 Lif Modelleri içinde de bir çok örneği olan Çiçekli Lif Modelleri zerine Çiçekler sonradan örülüyor ve iğne ile dikiliyor.

Örgü Taraftar modelleri nasıl yapılır? burada Türkçe baştan sona videolu açıklamalı Örgü Taraftar Şapkası,Örgü Taraftar Fenerbahçe Kaşkolu ve Örgü Convers Patik ile Fenerbahçe Örgü Takım burada

Tığ İşi Örgü Boncuklu Çiçek Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*