TIĞLA FISTIK MOTİFLİ BAYAN PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


tigla-kadinlara-patik-yapimi-orgu
tigla-kadinlara-patik-yapimi-orgu

Tığla Kadın Patikleri– Tığ örgüsü Üstü Fıstıklı Motifli yapılan kenarlara Tığ örgüsü ile şekillenen yapılışı kolay Emel hanımın 2 saatte bitirdiği bu Patikten yapmak isteyenlere Örgü Patik Dersleri Türkçe Videolu açıklamalı.

Mor ve Beyaz Renklerin kullanıldığı Bayan Patikler ister şimdi ayağınıza göre kendiniz için bir tane yapın isterseniz

Patik Motifi
Patik Motifi

Çeyizlik Patik olarak örün ya da Sevdiklerinize hediye edin.

Sevdiklerinize Hediye edin derken aklıma Sevgili Elim Ayla geldi. Sağolsun geçenlerde bana bir Patik örmüş çok güzel bir Patik  ve benim için emek vermesi beni çok mutlu etti.

Sitemde her türlü Patik Modelleri ve. Ev halkından Eşe,Çocuklara,Bebeklere ve Annelere Patikler,Tığla Yapılan Patikler,Şiş işi Patikler ve Tunus İşi Patikler,Çentikler nasıl örülür? nazarca Örgü Modellerin de burada görebilirsiniz.

Şimdi ben buradan size en çok beğendiğim sitede olan her türlü alet ile örülen Patikler den örnekler vereyim. Şiş işi Bot Bayan Patik modern görünüşü kaliteli anlatımı ve modeli ile her Kadının sahip olmak isteyeceği bir Kadın Patiği.

Tunus Kalpli Patik Yapılışı aynı diğerleri gibi Türkçe videolu Tunus İşi Örgü Dersleri için tüm detayları ile Kalpli Tunus Patik Modeline de buradan ulaşınız.

tigla-kadinlara-patik-yapimi-orgu
tigla-kadinlara-patik-yapimi-orgu

Tığ işi Erkek Patiği olarak ta örülen Hem Bayan Hem Erkek Patikleri için Ayakkabı gibi görünen Örgü Tilki Patik modeli tığla yapılıyor.

Tığ işi Örnekler ve Oyalar içinde Oyalar ve Yapılışları Dün sabaha karşı hazırladığım harika Tığ işi Oyalar,İğne Oyası Modeller ve Mekik oyaları ile birlikte 4 Tane Tığ Oyası anlatımı bulunuyor.

Hızımı alamadım son olarak ta Çok Moda bir Örgü Bayan Çanta Modeli olan Bu yıl Akım gibi ama çok Pahalıya satılan Örgü Wayuu Çanta yapılışı değişik Tığ tekniği ile tam olarak burada.
Tığla Fıstık Motifli Kadın Patiği

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KABARAN YÜREKLER YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*