TIĞLA DİKİŞSİZ ÖRGÜ BİRLEŞTİRME TEKNİĞİ İLE KAZAK


tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak
tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak

Dikişsiz Örgü Kazak Nasıl örülür? Dikiş olmadan Örgü kazak birleştirme tekniği için Tığ işi Birleştirme tekniğini resimli anlatımlı olarak buradan görebilirsiniz.

Örgü Giysiler ve diğer Örme el işleri için yine aynı Örgü tekniğini yapabiliriz. Örgü Bayan Kazak Modelleri için El işi bölümüne ve Örgü videoları bölümlerine baktığınız da bir çok şık Örgü Modeli görebilirsiniz.

Kare Örgü Motifleri birleştirmek için yine bu şekilde Tığla örerek birleştirebilir ve Örgü Yatak örtüsü,Örme Kırlent ve benzeri el işi Örgülere aynı şekilde bu örneği kullanabiliriz.

Örgü V Yakalı Kazak nasıl örülür? diye soran arkadaşlarımız için paylaştığım V yaka örme şekline buradan bakabilirsiniz.

Küçülen Kazakları Değerlendirmek için Kırlent nasıl yapılır görebileceğiniz sayfamızda Triko kazaklardan yapılan Şık Kırlent modellerini görebilirsiniz.

tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak
tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak

tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak-2-2
tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak-2-3
aralardaki trabzan sayılarını azaltabilir veya artırabilirsiniz.
tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak-2-4
tigla-dikissiz-orgu-birlestirme-kazak-3

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*