TIĞ ÖRNEĞİ HAZAN MODELİ İLE BOYUNLUK VİDEOLU

tigla-hazan-orgu-boyunluk-modeli
tigla-hazan-orgu-boyunluk-modeli

Hazan Örgü Modeli Tığla yapılan Zarif Bayan Boyunluk Atkıların da çok yakışan bir Örnek. Şal ve Kalın Kışlık Örgülerde de kullanılan Hazan Örneği Videolu tarifi ile öğrenmesi kolay Boyunluk Modeli isteyen hanımlara.

tigla-hazan-orgu-boyunluk-modeli
tigla-hazan-orgu-boyunluk-modeli

10 Numara Tığ ve çok kalın iple örülen Boyunluk örneği bu iple hem daha belirgin hem de çok daha şık bir Örgü Boyunluk Modeli olmuş.

Eskilerden Şal ve Atkıların dışında Giysi kombinlerimizi tamamlayan Örgü Aksesuarlar olarak bir de Bere ve Şapkalar bulunuyor du.

Ancak şu son 2 yıl için de Örgü Boyun Atkıları,Tığ işi Boyun Şal Modelleri ve Örgü kenar örnekli Boyun Fularları çok kullanılıyor ve Bayanlara yakıştığı kadar Erkeklere de Boyunluk Modelleri çok yakışıyor.

Silindir şeklinde Misinalı Şiş ile yapılan Örme Boyunluklar Tığ işi ve Tunus İşi Boyunluklar da gerçekten çok güzel görünüyor.

Hazan Örgü Tığ işi örneği ile siz isterseniz farklı modeller,bebek battaniyeleri ya da Örgü Giysiler de yapılır. Şiş örgü modeli için Çarpık Bacaklı Örgü Modelinden çok güzel şeyler yapılır.

Hazan Örneği ile Boyunluk Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ SAÇ ÖRGÜSÜ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. YETİŞKİNLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK TÜRKÇE ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*