TIĞ İŞİ PONPONLU ÖRGÜ KENAR ÖRNEĞİ ÖĞRETİCİ VİDEO

İster kumaş ister Örgü El işleri,Havlu kenarları,Örtü ve Battaniyeler için,Yatak ve Karyola Örtüsü Örgülere hatta Örgü Perdelerin etek uçlarına Ponponlu Tığ işi Nasıl Örülür Öğretici video.

Burada ki örneği az önce de belirtiğim gibi her türlü El işi kenarları için Örgü olarak yapabilirsiniz. Hatta Tığ işi Çantalar içinde Püskül yerine Örgü Ponpon düşünebilirsiniz.

Ponponlu el işleri çok sevimli olduğu için Ev için kullanılan Örgü Aksesuarlardan tutun Örgü giysilerde,Ponponlu Kırlentler oldukça şık oluyor.

Genelde Giysilerde Ponpon kullanımı Ponponlu yaka veya Etek ucu olarak görülüyor.

Elimizle veya Çatal yardımı ile yaptığımız Ponponlar ile Ponpon dan Hayvanlar genelde çocuk odası süslemeleri için Dekorasyon amaçlı kullanılıyor.

Resimli Açıklamalı Kenarlar İçin Ponponlu örnek isterseniz burada Resimli Battaniye için yapılan Örneği görmeniz mümkün.

Daha çok Kenar süslemeleri için kullanılan Ponponları örgünün bütününde altından ilmek çıkarıp trabzan yaparak kullandığınız da çok güzel oluyor.

Örgü içine Ponpon nasıl yapılır? Resimli olarak gösterilen burada ki örnekte Renkli Ponponları örgüye ne kadar yakıştığını görebilirsiniz.

El işleri bölümünde daha fazla Ponponlu Tığ işi ve Ponponlu şiş örnekleri görebilir.Örgü ve Örtü kenar Dantelleri örneklerine bakabilirsiniz.

tig-isi-kenarlara-ponpon-ogretici-video
tig-isi-kenarlara-ponpon-ogretici-video

Videolu Açıklamalı Ponponları olan Tığ işi Örgü Modeli İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ TIĞ İŞİ TAKIM ÖRTÜ VE KIRLENT MODELİ | Nazarca.com
  2. KOZALAK TIĞ İŞİ KENAR ÖRNEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares