TIĞ İŞİ ÖRGÜ DESENLERİ

tig-isi-desenler
tig-isi-desenler

Tığ İşi Örgü Modelleri-Tığla örülen Örgü Desenler günlük hayatımızda ayrı bir yeri olan Danteller ve Tığ işi örnekler.Giysi ve Ev aksesuarlarında her zaman yeri olan Tığ Desenler. Onlarca Örgü Tığ Danteli Desenleri inceleyerek Örgü Tığ işleri yapabilir boş zamanlarınızda keyifli bir Örgü örebilirsiniz.

Tığ Örgüleri ile örülen Örnekler Şiş işi Örgü Modellerine göre bence çok daha ilgi çekici.Tığ zarafeti Danteller Kadın giysilerinde Gömlek,buluz yakası,Elbise ve Etek Ucu Danteller ,Örgü Dantel Şapkalar,Şık Dantel oyalı Örgüler.

Resimlerde sizler için Tığ İşi Örneği dendiğinde en beğendiğim Tığ işi Örneklerden bir albüm oluşturmak istedim.Burada görmüş olduğunuz Tığ Deseni Danteller ve Örgüler ile çok güzel şeyler örülür.

Tığ işi Bayan Yeleklerinden tutun,orgu kare dantellere kadar Çeşitli Tığ Deseni Örnekler var. Zigzag Örgü Modelleri ile çok güzel Motifli Bebek Battaniye Modelleri olur.Kenar Dantel desenleri aynı zamanda Uç Dantelleri olarak Havlu Kenarı veya Tığ işi Şal yapılabilinir.

yildizcicekli-tigmotifler
yildizcicekli-tigmotifler

Şal demişken burada en son modeller arasından Bugün size gösterdiğim Çok Amaçlı Örgü Şal Modeline bakabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde örülen Tığ işi Şal Deseni farklı şekillerde takılarak Pelerin,Panço,Etol ve Şal olarak kullanılıyor.

Bizden istediğiniz Tığ işi Desenler olursa lütfen alttaki yorum bölümüne yazınız. 2016 Tığ Örnekleri olarak burada daha bir çok Tığ Örgüleri görebilirsiniz. Beğendiğiniz Tığ deseni hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Şiş İşi Örgü Modelleri için de El işleri,Örgüler ve Örgü Videoları bölümlerin de çeşitli Örgü Örmekleri var.

Resimlere Tıklayarak Daha Büyük olarak Görebilirsiniz.

Çiçekli Beyaz Tığ İşi Örnek Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. GELİN YELEĞİ DETAYLI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares