TIĞ İŞİ ÖRGÜ BEBEK PANTOLONU ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


tig-isi-bebek-pantolunu-orme

Tığla Bebek Giysisi Örmek-Tığ İşi Bebek Örgüleri Video-Tığla Bebekler için Örgü Pantolon Örmek isteyen hanımlara Arzu hanımın Türkçe Videolu anlatımlı olarak bizler ile paylaştığı Baştan sona Detaylı Tığ İşi Bebek Pantolonu Nasıl Örülür? Videoyu izleterek sizde bebeğiniz için örebilirsiniz.

tig-isi-bebek-pantolunu-orme
tig-isi-bebek-pantolunu-orme

Örgü Bebek Kıyafetlerini Tığla örmek isteyen Sevgili Bebek Anneleri için önereceğim sitemde Bebek Örgüleri bölümünde bulunan çok güzel Örgü Giysi modelleri var. Resimli veya Videolu anlatımlı Örgü Bebek Elbiselerinden sizlere bir kaçını göstereyim.

Geçen gün paylaştığım Örgü Bebek Kilotu hem yaz hem kış için değişik ipler ile bebeğinize örebilirsiniz. Videolu anlatımlı Tığ işi Örgü Bebek Külotu.

Kış geçmeden Kızınızı Örgü şişleri ile çok şık bir Örgü Çocuk Atkısı örmek isterseniz Örnekli ve modelli örgü Kız atkı modelinin nasıl örüldüğünü  videolu anlatımlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

En şirin ve en güzel Bebek Örgülerini seçtiğim 2016 Bebek Örgü Modelleri sayfasında çok güzel Yeni Bebek Örgüleri görebilirsiniz. Bu sayfada toplam 63 Örgü Bebek Elbise modeli bulunmakta.

Bebek Annelerinin benden devamlı istediği Örgü Bebek Battaniye modellerine örnek olarak sizlere Tığla örülen çok şık Örgü Battaniye Örneği Kuş gözü Örgü Modeline bakmanızı öneririm.

Bebeklerin ayaklarını korumak için Örgü Bebek Patiği,Sırtlarını sıcak tutmak için Örgü Bebek Yeleği modelleri kolay örgü bebek giysileri isteyenlere.

Kız Çocuklar ve Kız Bebekler için Örgü Panço,Pelerin örmeyi düşünenlere Videolu ve tığ işi Modeller

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ TIĞ İŞİ AŞİYAN BEBEK TAKIMI YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*