TIĞ İŞİ KUTUP YILDIZI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


tig-isi-kutup-yildiz-orgu-modeli-yapilisi
tig-isi-kutup-yildiz-orgu-modeli-yapilisi

Bebek Battaniyeleri ve Örgü Banyo Lifi için Tığ işi güzel ve Kibar Örgü Modeli isteyenlerin çok beğeneceğini

tig-isi-kutup-yildiz-orgu-modeli-yapilisi
tig-isi-kutup-yildiz-orgu-modeli-yapilisi

umduğum Kutup Yıldızı Örgü Modeli Yapılışı Sevgi hanım tarafından bizlere Türkçe ve videolu Örgü Örneği yapımı.

Öncelikle belirteyim Sevgi hanım örnek adı vermediği için ben bu örneği tekrar bulmak isteyenler bulabilsinler diye bu ismi koydum. Tığla örülen Çok Kolay bir Örnek olan Kutup Yıldızı Örneği aynı zamanda Örgüden Tığ işi Lif ve Tığla Örme Bebek Battaniye örneği dışında Kış ayları için uygun renkler ile örüldüğünde güzel bir Yatak örtüsü örneği olabilir.

Dün yine Sevgi hanımın Şiş işi Bebek Battaniyesi Örneği olarak bize tavsiye ettiği Ajurlu Haraşo Üçgenler örneğini paylaşmıştım.Örgü şişleri ile örülen Örnekler seven hanımlara bu örneği mutlaka görmelerini tavsiye edebilirim.

Sevgi hanım bize Kutup Yıldızı Örgü desenini fikir vermek adına bir kaç değişik renk ve ip ile örerek nasıl görünür göstermiş.Tığ işi Örgü Lif çevresine uygun Örgü Kenar örneği de hoş.Ancak tığ işinde iyi olan hanımlar bu örneğin çevresine farklı Kenar Örgüsü Modelleri tercih edebilirler.

Bu Tarz Çiçek görünümlü tığla örülen modellerin tam ortasına beyaz inci boncukları çok yakıştırıyorum. Ancak Battaniye örneği olarak bu Bebek için güvenli olmayabilir.

Türkçe videolu Battaniye ve Li Örneği Kutup Yıldızı Örgü Modeli Yapılışı Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. UFAK KIR ÇİÇEKLİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*