TIĞ İŞİ HALKALI YAZLIK DANTEL YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

tigla-dantel-halkali-yelek-ornegi
tigla-dantel-halkali-yelek-ornegi

Tığla Yazlık Bayan Yelek Örneği bu aralar çok isteniyor.Gelin Yelekleri,Anne Yeleği,Tığ işi Mevsimlik Yelekler için Tığ işi Halkalı Dantel Yelek Örneği Türkçe videolu anlatımlı yapımı.

Yeni Yelek Örnekleri için Tığ modeli Halkalı Yelek örgü modeli sizin de göreceğiniz gibi oldukça kolay örnek çıkarmakta zorlanmayacağınız bir modeli.

Az önce Lif Modeli olarak sizlere sunduğum Papatyalı Tığ işi Örneği Papatyalı Lif Modeli olarak gösterdim. Çiçekli Tığ Yelek Örneklerini sevenler bu Tığ işi Papatyalı Lif  Modeli ile Yazlık Papatyalı Bayan Yeleği yapabilirler.

Şiş işi Yazlık Yeleklerde Kenar Örneği için Yandan Çarklı Örgü Modeli adında değişik ve hem ara örgü hem aralarda 2-3 +örnek ile örgünün tamamında kullanabileceğiniz bu modele buradan ulaşabilirsiniz.

yazlik-halkali-dantel-yelek-deseni
yazlik-halkali-dantel-yelek-deseni

Çiçek Motifli Dantel Yelek modeli Dantel Yazlık Kadın Yelekleri ve Dantel Hırkalar için çok şık bir örneğin yapım aşamaları resimli olarak burada.

Dantel Çiçek Nakışlı Bayan Yelek için burada Türkçe videolu anlatımlı Dantel üzerine İğne ile çiçek nakışlı model yapımı
Halkalı Dantel Baya Yelek,Tığ İşi Halkalı Dantel,Halkalı Yelek Örneği,Yazlık Dantel Yelek Modeli,Dantel Yelek Örnekleri,Dantel Yelek Modeli,Tığ işi Dantel Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİPŞAK ÖRGÜ İLE BOYUNLUK BERE TAKIM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares