TIĞ İŞİ ÇİÇEK NAKIŞLI KIZ YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

tig-isi-cicek-nakisli-kiz-yelek-yapimi
tig-isi-cicek-nakisli-kiz-yelek-yapimi

Tığ işi Dantel Kız Yelekleri– Sizlere hem yapılışı hem modeli ile çok beğenerek Üzerine İğne ile Çiçek Nakışları

Tigla-orgu-cicekli-kiz-yelek-modeli
Tigla-orgu-cicekli-kiz-yelek-modeli

işlenen Çeyizlik Kız Yelek modeli nasıl yapılır? Türkçe videosu ile öğrenebilirsiniz.

Şeyma hanımın anlatımını yaptığı Şeyma’nın Örgü Modelleri içinde seçtiğim yapılışı kolay görünüşü şahane Kız Yelek örneği nasıl yapılır tanıtmak istiyorum.

Şeyma hanım detayları ile Çiçekli Dantel Yelek yapımını bizlere öğretmiş. Dantel Çiçekli Bayan Yelek için tığ no 3 1.7 mm ,ipin markası nako bebe ipi kullanılmış.

Tığla Yeni Yelek modeli arayan hanımlar Tek şiş ile yapılan Beyaz üzerinde Tığ işi Örgü çiçekler ve İğne nakışı ile böyle güzel bir örnekli Yelek modeli düşünebilirsiniz.

Trabzan sayılarını artırarak Çeyiz Yelekleri için böyle Yazlık Dantel Yelekler Bayanlara çok yakışıyor.İsterseniz farklı şekillerde süsleyebilirsiniz ancak Şeyma hanım Yeleği gerçekten çok güzel teknik ile süslemiş.

Örgü Dersleri için burada Türkçe 2 tane Şiş işi Örnek anlatımına mutaka bakmalı Örgü Çocuk hırkası modelindeki örneği görmenizi tavsiye ederim.

tig-isi-dantel-cicekli-kiz-yelek
tig-isi-dantel-cicekli-kiz-yelek

Çiçek Nakışlı Dantel Yelek

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇOCUK ÖRGÜ MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares