TIĞ İŞİ CEMRE YELEK MODELİ TARİFİ


cemre-bayan-tig-isi-yelek-modeli
cemre-bayan-tig-isi-yelek-modeli

Örgü Cemre Yelek Örneği ile Yazlık ve Kışlık tam Mevsimlik Kadın Yeleği için Model aramayın. Tığla Örülen Gelin Yeleği ya da Baharlık Çeyizlik Yelekler için Videolu Yelek Yapımı.

Bu videoda Yeleğin Örneği ve Motif sayıları öğretiliyor.Bundan sonra yayınlanacak olan Yeleğin Yaka Kol kesimi videosun da yakında aynı bu sayfaya videoyu ekleyeceğim.

orgu-cemre-yelek-modeli-yapimi
orgu-cemre-yelek-modeli-yapimi

Eli sıkı ve gevşek olanlar için 2 ya da 3 numara Tığ Angora tarzı Yelek ipleri ile yapılan model için kullanılan örnek Şal ve Etoller içinde yakışır.

Ama Battaniye örmek için de hiç fena bir model değil. Simli Angora Krem renkli Yelek 3 parça olarak yapılıyor. Ön parça 6 motiften ayrıca 7 sıra trabzan ile oluşuyor.

Arka için 11 Motif şeklinde yapılıyor 40 beden giyen bayanlara göre. 38 Beden isteyenler 2 numara Tığ 40 bedenlere 3 numara tığ ile deneyebilirsiniz.
Cemre Yelek Videosu


Yelek Kol kesimi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. BURGULU GELİN YOLU YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com
  2. EĞRİ BAŞAKLI FISTIKLI YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*