TIĞ İŞİ BURMA BLOK ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ÖRGÜTığla örülen Burma Blok Örneği ile en güzel el işlerini örebilirsiniz. Tığla örülen örnek videoları izlemek isteyen okurlarıma Tığ İşi Burma Blok Nasıl Örülür Video.

Elimden geldiğince sizler için İnternet’te gördüğüm açıklayıcı ve videolu,resimli Şiş ve Tığla örme örnekler paylaşmaya çalışıyorum.

Bugün gördüğü çok beğendiğim adını bilmediğim için örneğe de bir isim takmak zorunda kaldığım bu güzel Örnek ile başlıyoruz.

Bayanlar ilk olarak ip ve tığınızı elinize alın resimde örneğe kadar olan 2 sıra tekli 3 batımda çekilen trabzan örün.

Videoda Rus bir hanımefendi nasıl öreceğinizi hem anlatıyor hem gösteriyor. Merak etmeyin Rusça bilmeye gerek yok :) zaten detaylı bir şekilde gösteriyor.

Berelerin kenar bölümlerine ya da tamamına böyle bir Bere Örneği düşünebilirsiniz.

Sayfa altına arzu ederseniz sizde düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

tig-isi-burma-blok-ornegi-videolu-anlatim
tig-isi-burma-blok-ornegi-videolu-anlatim


Crochet Knit Video-Häkelarbeitknit Video-Crochet Knit vidéo-Hæklet Knit Video-Haak Knit Video-Hekle Knit Video-Crochet Knit Vídeo-Virka Knit Video-Tığ Örgü Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ŞİŞ ÖRGÜSÜ DİKEN TARLASI ÖRNEĞİ İZLE | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*