TIĞ İŞİ BUĞDAY ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

tig-isi-bugday-modeli-yapilisi
tig-isi-bugday-modeli-yapilisi

Sevgili Arzu hanımdan Tığla Örülen Tığ işi Buğday Örgü Modeli yapılışını Türkçe Video ile izleyerek

tig-isi-bugday-modeli-yapilisi
tig-isi-bugday-modeli-yapilisi

öğrenebiliriz.Çok güzel ve kolay Tığla örülen Örgüler isteyenlere sitemiz de bir çok Resimli anlatımlı ve Videolu açıklamalı Tığ işi Örnekler bulunmakta.

Aralarda Fıstık Olan Tığla örülen Buğday Örneği Bebek Battaniyeleri,Örgü Lif Modelleri,Tığ İşi Yastık gibi bir çok Örgü Modeli yapabilirsiniz.  Örneğin Yeşil olan modelin de aralarda 5 trabzan Turuncu olan Modelde Fıstıklardan sonra 3 Trabzan yapılmış. Siz kendiniz isterseniz aralarda 2’li trabzan yerine Amigurumi veya farklı bir Tığ işi Örneği yapabilirsiniz.

Buğday Modeli Tığ İşi Örneğinin bir benzeri olan aralarda Kafes örülen Başak Tarlası örneğine buradan bakabilirsiniz.

El İşleri modelleri sayfamıza bu yıllarda çok moda olan Çivili Kasnak İşleri Havlular,Salon ve Yatak odası takımları,Vitrin takımları modellerine buradan bakabilirsiniz.

Örgü şişleri Örgü Modelleri için gelen istekler üzerine size çok şık bir Örnek olan Fıstık Zinciri Örgü Modeli yapılışına buradan bakmanızı öneririm.Harika bir Örgü Kadın Yelekleri Örneği olur.

Tığ İşi Buğday Modeli Örgü Örneği Türkçe Videolu Örnek Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU VEREV ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. BUĞDAY BAŞAKLARI ÖRGÜ TIĞ İŞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares