TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ VİDEOLU ÖRNEKLER


patlamis-misir-ornekli-orguler-model
patlamis-misir-ornekli-orguler-model

Tığ işinde kendinize ve sevdiklerinize Bebekler, bluz, elbise ceket, şal, panço, masa örtüsü, perde, etek, minderler için yatak örtüleri veya Bebek Battaniyesi için “PopcornPatlamış mısır örgü örneği ile şık desenli Tığ işi Model nasıl örülür? videolu anlatımlı

Halk dilinde Popkorn Tığ işi Battaniye örneği olarak söylenen ancak dilimizde Patlamış Mısır Örneği olarak bilinen “popcorn crochet” “Popcorn häkeln” Örneği ile Pembe renklerinin uyumu çok hoşuma gitti.

Biliyorsunuz Bu Yıl Beek Battaniyeler ya da Örgü işi Tığla örülen Yatak,Koltuk örtüleri 3D “3 Boyutlu” Kabarık desenli Tığ işi Örnekleri çok kullanılıyor.

Bu tarz Battaniye veya Örgü Tığ işi örtülerde bayanlar en çok Tığ işi Motif nasıl Birleştirilir? bu konuda sıkıntı yaşıyorlar.Ancak böyle kabarık desenli örnekler birbirine uyum içinde basit Tığ İşi Teknikleri ile çok şık olabiliyor.

Sizlere bu sayfada hem Popcorn örneği ile neler örülür? ” Patlamış Mısır Örneği ile yapılanlar” hemde bir kaç Motif örmeyi öğreten güzel videolar sunacağım.

Şimdi sizler için Pinterest ten alıntı çok şık Patlamış Mısır Örgülü Battaniyeler,Şallar,Örtüler,Çantalar,Örgüler,Örgü Lifler ve çok güzel modeller göstermek istiyorum.

Zaten bu örneği bilmeyenler bile videoları izledikten sonra bu resimlerde gördükleri örnekleri çok rahat örebilirler. Burada önemli olan Patlamış Mısır Örneği nasıl yapılır? onu öğrenmek.

Popcorn Örgü Bebek Battaniyeleri Tunus İşi Örgü Battaniyelerde de çok kullanılıyor.Tunus İşi Bebek Battaniye Modelleri ne buradan ulaşabilirsiniz.

patlamis-misir-ornekli-orguler-model
patlamis-misir-ornekli-orguler-model

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görünür

Popcorn Motif Örneği Yapımı

Popcorn Bebek Battaniyesi Yapılışı

Kalp Desenli Popcorn Battaniye Motifi Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ ÇAPRAZ FISTIKLI RENKLİ VİDEOLU ÖRGÜ LİF YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. PATLAMIŞ MISIR ÖRNEKLİ BEBEK BATTANİYE TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 49 TANE BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*