TIĞ İŞİ 4 FISTIKLI YELPAZE YELEK YAPILIŞI VE ONLARCA ÖRNEK


tig-is-4-fistikli-anne-gelin-kiz-yelek-ornegi

Tığ İşi Kayınvalide Yelek Örnekleri4 Fıstıklı Yelpaze Anne Yelek YapılışıGelin Kız Tığ İşi Yelekler-Bu aralar bana Tığla Örülen Bayan Yelek Örneklerinin Resimli anlatımlı ve Videolu anlatımlı Örnek istekleri çok geliyor.Bende size Bugün hem bir çok şık Tığ işi Gelin Yeleği,Anne ve Kaynana Yelek Modelleri paylaşmak istedim.

tig-is-4-fistikli-yelpaze-yelek-ornegi
tig-is-4-fistikli-yelpaze-yelek-ornegi

Dün yine güzel bir Tığ İşi Kaynana Yelek yapılışını paylaştım. Hatta burada alttaki Yelek resimleri arasında  ilk sıralarda bulunan Açık mor renklerinde Resimli açıklamalı Yelek yapılışını burada da paylaştım.

İsterseniz Tığ işinde uzman olan hanımlar için söylüyorum tabi alttaki modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bugün sizin için paylaştığım 4 fıstıklı Yelpaze Tığ işi Yelek Örneğinin yapılışı alttaki ilk 7 resimde detaylı bir şekilde gösteriliyor.

Daha modern Yelek Örnekleri isteyen hanımlar için hem Tığla hem şişler ile örülen bir çok güzel Yelek Örneklerini El işi menüsünde görebilirsiniz.

Son olarak size Örgü iğneleri şiş Yelek Örneği olarak buradaki Sıralı Verev Örgü Modeline mutlaka bakmanız tavsiye ederim.Yelek örmek için Şiş Örnekleri isteyenler için bence harika bir Yelek Modeli olur.

Resimlere Tıkladığınızda Yelek Örneklerini daha Büyük olarak Görebilirsiniz.

Örgü Yelek Yapılışı Video

Videolu Kadın Yelek Yapılışı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. GELİN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÇAM DALI ÖRGÜ MODELİ VE ONLARCA EN GÜZEL KADIN YELEK MODELLERİ | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ TIĞ İŞİ BAYAN YELEK ÖRNEĞİ MİDYE KABUĞU YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com
  4. YARIM ELMAS ŞİŞ İŞİ ANNE YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*