TİFTİK İPLE ÖRGÜ TEKNİKLERİ VE MODEL YAPILIŞI


tiftik-orgu-teknigi-ile-orulen-modeller

Örgü modellerinde değişi Teknikleri seviyorsanız o zaman bu Tiftik İple Örgü Tekniği eminim hoşunuza gidecektir.Tiftik iplik ile örnek arasına minik Kalpler çok şık örnekler ve modeller ile her şey örebilirsiniz.

Tiftme İple Neler Örülür? Alttaki resim galerisin de Tiftik ip örgü Modellerini inceleyebilir yapılışını videolu anlatımlı olarak alttan izleyebilirsiniz.

Bu tip Tiftilmiş ipleri yüncüler de bulabilir ya da siz kalın iplerinizi bu şekilde tiftip birleştirerek değişik ipler elde edebilirsiniz.

tiftik-iple-orgu-deseni-modelleri

Tiftik Örgü İpi ile en güzel Örgü Kırlentler olur diye düşünüyorum.Sebebine gelince örnek tersinde oluşan ipler daha sonra bağlanıyor ancak içinde yumuşak bir pufluk oluşturuyor.Bu örnekle bu nedenle en çok Eldiven ve Patik örülmüş.

Size Bugün çok beğenerek sizlere de göstermek istediğim Dalga Kıran Örgü Modeli yapılışı ve bu örnekle neler örülür? buradan göstermek istiyorum.Hem yazlık hem Kışlık Örgü modelleri için inanılmaz şık bir örnek.

Resimlere Tıkladığınızda detaylı ve daha büyük görebilirsiniz.

Örgü İçine Tiftik Tekniği Model Yapılışı

2. Tiftikli Örnek Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ ÖRGÜ KAFES DOKUMA TEKNİĞİ RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*