TESETTÜRLÜ GELİNLER İÇİN KAPALI GELİN BAŞI MODELLERİmodern-tesettur-gelin-basi-taslari-tavsiyeleri

Tesettürlü gelinler için kapalı gelin başı modelleri

Tesettürlü gelin başı modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor! Çünkü birbirinden farklı ve değişik gelin başı modelleri bulmak veya yaptırmak mümkün. Zannedersem artık hazır gelin başı da bulmak mümkün. Hazır duvakları, hazır işlemeleri, zincir ve simleri olduğu gibi türban üzerinde. Ayrıca renk renk..

modern-tesettur-gelin-basi-taslari-tavsiyeleri
modern-tesettur-gelin-basi-taslari-tavsiyeleri

Tesettür gelin başı modelleri için oldukça fazla çeşit var. Gelinliği ayrı, gelin başı içinde ayrıca alışverişe çıkmak mümkün. Bu arada geçen gittiğim bir kuaförde, gelin başı için 100 tl gibi bir fiyat istiyorlardı. Oldukça şık ve güzel modelleri vardı.

Ayrıca tesettür gelinlik modelleri içinde önümüzdeki günlerde bir fuar düzenlenecekmiş. Fuar için oldukça fazla talepte varmış. Türkiye içinde birçok yerde düzenlenen bu fuarda, kapalı bayanlar için gelin başı modelleri yer alacakmış. Gidip fikir edinmek gerek..

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*