Tesettür Siteleri İle Artık Tesettür Alışverişi Çok Daha Kolay

Tesettür Siteleri İle Artık Tesettür Alışverişi Çok Daha Kolay

Bundan yaklaşık 15 sene önce sayıları bir elin parmağını geçmeyen hazır tesettür giyim siteleriile tesettür giyim sektörü son derece hizmet vermeye çalışmaktaydı. Tesettürlü bayanlara iş ve eğitim hayatında kazandırılan yeni haklar ile beraber tesettürlü bayanların sayılarının büyük bir hızla artması, özellikle de genç tesettürlü bayanların sayı olarak artış göstermesi tesettür giyim sektörünün de hareketlenmesinde ateşleyici rolünü üstlendi.
Artan talebi karşılamak üzere sektöre yeni tesettür giyim markaları giriş yaparken bu markaların pek çok çoğu internetin gücünden yararlanmayı tercih etti. Ancak markaların sadece kendi sınırlı kreasyonlarını satışa sunmaları tesettür siteleri üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilerin daha az seçeneğe ulaşmasına yardımcı olması nedeni ile sekteye uğradı.

31169-basliksiz-1
Daha sonra açılan zenruba.com gibi siteler ise aynı site üzerinden farklı onlarca markanın yüzlerce ürününe kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlaması açısından sektöre büyük bir haraketlilik kazandırmış oldu. Yani tesettür siteleri aslında tesettürlü bayanların hiç yorulmadan ve mağaza mağaza gezmelerine gerek kalmadan ünlü markaların en sevilen modellerine mağazalardan asla alamayacakları fiyatlar ile sahip olma kapısını açmış oldu.
Çünkü bu sitelerde mağaza kirası, stok maliyeti, çalışan personel gideri gibi pek çok gider olmadığı için ürünlerin fiyatları ve tesettür giyim modelleri için çok daha düşük fiyatların uygulanması söz konusu oldu. Sizde hemen güvenilir tesettür giyimsiteleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan zenruba.com sitemizi ziyaret ederek sezonun en sevilen modellerine ulaşabilir, kaliteli ürünleri dilerseniz kapıda ödeme dilerseniz de kredi kartına taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik isterseniz yurt dışından da sipariş verebilir, yabancı ülkelerde yaşanan en büyük sıkıntı olan alışveriş sorununuzu tesettür siteleri ile çözebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on Tesettür Siteleri İle Artık Tesettür Alışverişi Çok Daha Kolay

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*