TERS SEPET ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


ters-sepet-orgu-modeli
ters-sepet-orgu-modeli

Örgü şiş işi Ters Sepet Örgü Modeli o kadar güzel bir örnek ki Bu örnek ile Çorap,Hırka,Kazak,Yelek,Süveter,Patik-Bere kısaca ne isterseniz isteyin Hatta Battaniye inanılmaz güzel olur.

Videolu anlatımlı 2 Renkli Örgü Ters Sepet örneği örülmesi kolay ve çabuk örülen keyifli örgü modellerinden.Böyle kibar piti örgü modellerini seven Tunus İşi örgü model görünümlü bu örneği beğenebilirler.

Çapraz Örgü Sepet Modeli örgü örneği Bebekler için örülen Örgü Robalı Yelek modellerinde Robadan sonra başlanan Yelek kol altlarından sonra çok güzel olur.

Örgü Bere ve Eldiven örneği olarak ta zaten küçük bir örnek olduğu için güzel durur.Örgü Battaniye örneği olarak kullanmak için Battaniyenin arkasına astar dik melisiniz.

Aksi halde çift taraflı bir örgü modeli olmadığı için astarsız hoş durmaz.Çapraz Örgü Modeli tek renkli olunca özellikle Alize örgü ipleri ile çok daha güzel olur.

Ancak renkli Akıllı ipler ile ortaya nasıl bir örnek çıkar merak ediyorum.Örgü Bebek Ceketi olarak bu örneği kullanabilirsiniz.

Örgü Bebek Ceketleri demişken Bugün burada paylaşımını yaptım Süpriz Örgü Ceket adındaki Tek Parça şeklinde bir seferde örülen bebek Ceketine bakınız.

Daha az önce yayınladığım Örgü Yelekler için muazzam bir Örgü Modeli olan Kuş Kanadı Örgü Modeli yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Ters Sepet Örgü Modelinde kullanacağınız iplerin biri canlı bir renk olursa diğeri daha koyu ve ağır bir renk olsun.

Resimde gördüğünüz Beyaz ve Yeşil Örgü İpleri ile örülen Ters Sepet Deseni örgü renk olarak çok uyumlu.

ters-sepet-orgu-modeli
ters-sepet-orgu-modeli

Ters Sepet Örgü Modeli Video-Pattern “two-tone thread waste-Stricken. Pattern “two-tone Fadenabfall

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KOÇ BOYNUZU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ PENYE İPTEN 66 TANE SEPET MODELİ VE 4 TANE TÜRKÇE YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*