TEPEDEN TOPLANAN BALIKSIRTI FİYONKLU SAÇ MODELİ

Resimdeki gibi Tepeden Fiyonklu Arkadan Balıksırtı Örgülü Küçük kızlar için Abiye Saç Modeli son zamanlarda gördüğüm en şirin saç modellerinden.

Elbette abiye saç modeli olarak ta normal günlük hayatta hatta Okula giderken bile kızlarınızın saçlarını böyle toplayabilirsiniz.

Eğer Açık Saça uygulanan Örgü Saçları seviyorsanız burada göreceğiniz Model hoşunuza gidebilir.

Resimli açıklamalı Saç yapma Modelleri bazıları evde kendi saçlarınızı kendiniz yapabileceğiniz kadar kolay.Fakat bazı modellerde küçük bir yardıma ya da Kuaföre ihtiyaç duyabilirsiniz.

24 Tane Örgü Saç Modeli adlı sayfamızda burada ki gibi arkadan yukarı doğru örülen Balıksırtı Örgü saç modeli Fiyonk yerine farklı bir şekilde kullanılmış.

İsteyen hanımlar o modeli Saçla Fiyonk yapmadan kullanabilir.

Örgü Yandan Topuzlu Saç Tasarımları arasından yüzünüze,saçınızın uzunluğuna göre beğeneceğiniz Saç Modeli bulabilirsiniz.

Balık sırtı Nasıl Örülür? Resimli anlatımlı olarak buradan daha detaylı Balıksırtı Örgü Saç Örülüşü nü görebilirsiniz.

Bayanlara özel Güzellik ve Bakım önerilerinin hepsini ve daha bir çok Saç Modeli,Oje sürme teknikleri,Makyaj nasıl yapılır Kadınca sayfamızda görebilirsiniz.

Tepeden-fiyonklu-baliksirti-orrgulu-sac
Tepeden-fiyonklu-baliksirti-orrgulu-sac

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PRENSES JASMİNE ÖRGÜ STİLİ SAÇ MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*