salca-teneke-kutusundan-kumbara-yapimi

TENEKE KUTULARDAN KUMBARA YAPIMI


Ana sayfadan en son siteye eklenen çalışmalara bakabilir Resimli ve Videolu anlatımları görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Konserve teneke kutularından kumbara ve küçük şeyleri,kalemleri koyabileceğiniz güzel kaplar yapmak isterseniz bu sayfayı ,resimlerini ve anlatımını okumalısınız.Okulda kumbara yapma ödevi içinde kullanabileceğiniz bu projede küçük değişikliklerle çok güzel şeylerde yapabilirsiniz.Kumbara nelerden yapılır

salca-teneke-kutusundan-kumbara-yapimi


konserve ve salçaların teneke kutularından kumbara yapmak için malzemeler:Desenli kağıtlar.Karton ve Karton kumbaraların kapakları için akrilik yada guaj boya,fırça,yapıştırıcı,makas,bant,teneke kutular,cetvel.

teneke kutuların etiketlerini güzelce temizleyin.Üzerlerine tam kapanacak şekilde karton kapak kesip akrilik yada guaj boya ile istediğiniz renk boya ile boyayınız.Resimdeki örneklerde kumbara olarak,ipli çekip kapağı açabilmek için,üstünde küçük karton olan.

teneke kutunuzu tamamen kaplayacak şekilde kağıt kullanın uçlarını kıvırın teneke kutuya yapıştırıcı sürerek komple kağıt kaplayınız.

2 Comments on TENEKE KUTULARDAN KUMBARA YAPIMI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*