TEKLİ ZİNCİRLİ BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI

tekli-zincilirli-boncuklu-tig-oyasi
tekli-zincilirli-boncuklu-tig-oyasi

Zincirli Boncuk Oyası Tığ Modeli Tülbent,Yemeni ve Yazma Oyası Yapımı- Açıklamalı Oyalar için Oya Siteleri arayan hanımlar burada Oya Örnekleri yapılışları Türkçe Videolu yapımı.

Siyah Boncuklu Kırmızı İpli Boncuk Oyası Tığ battı modeli,Kurtçuk oyası ve sonrası Zincirli kenar modeli Boncukla işleniyor. Derya Hanım Bocuk oyası Yapım aşamalarını detaylıca video da anlatıyor.

tek-zincirli-boncuk-oyasi-yapimi
tek-zincirli-boncuk-oyasi-yapimi

Boncuklu Tığ Oyası Anlatımı için dün paylaştığım Delikli Çiçekleri yaprakları olan Çeyizlik Boncuklu Oya Modeline de bakabilirsiniz.

Lütfen Oya Modelleri yazan menüden Bütün Oyalar ve Yapılışlarına bakmayı unutmayınız.Beğendiğiniz Oya Modellerini dostlarınız da görsün isterseniz paylaşabilirsiniz.

Tekli Zincirli Boncuk Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*