SÜSLÜ ÖRGÜ BONCUKLU EV TERLİĞİ YAPIMI

kece-tabanli-boncuklu-orgu-bayan-ev-terligi
kece-tabanli-boncuklu-orgu-bayan-ev-terligi

Hazır Tabanlı Örgü Patikler– Örgü Keçe Tabanlı Tığ işi Şerit Boncukla Süslenen Ev Terliği  Modeli yapılışı Türkçe Video ile öğretilen Çeyizlik Terlik Patik Modeli.

Emel hanım yine Harika bir Ayakkabı Tabanı Patik Terlik Modeli ile bizlere Yeni Örgü Terlikler ve Patikler öğretiyor.

Siz isterseniz farkı şeyler ile süsleyebilirsiniz. Bu arada Emel hanım Hazır Taban satışı ile ilgili bilgileri vermiş ama isteyen ve soranlar için Tuhafiyelerde, Pazar ve 1 milyoncularda hatta Ayakkabı tamircilerin de Ayakkabının içine konulan Keçe Tabanlar satılıyor.

hazir-keceden-orgu-terlik-patik
hazir-keceden-orgu-terlik-patik

Ayak numaranıza göre Keçe Taban alabilir ya da kendiniz sert bir Keçe gibi kumaşla Taban yapa bilirsiniz.

Daha zari ve çok değişik bir Model olan Dantel Boncuklu Örgü Ev Botu için burada yine Tığ işi Bot nasıl örülür öğrenebilir diğer modele de bakabilirsiniz.

Kış yaklaşıyor Kendiniz İçin Tığla Bayan Yelek çocuklar için Örgü Battaniye örmeyi düşünüyorsanız Yeni Örgü Modelleri için bunlara da bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRALI PÜSKÜLLÜ ŞİŞ TIĞ OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. TUNUS İŞİ GÜLLÜ TEK PARÇA BAYAN PATİK ANATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*