SU DAMLASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU

Su Damlası Örgü Modeli Yapilisi-videolu-orgu-tarifi
su-damlalari-orgu-modeli-yapimi

Mevsimlik Örgü Modelleri-Su Damlaları Örgüsü oldukça kolay Örgüde yeni olanlarında örebileceği çabuk örülen

Su Damlası Örgü Modeli Yapilisi-videolu-orgu-tarifi
su-damlalari-orgu-modeli-yapimi

Örgü modeli isteyenlere her mevsim için her türlü örgü örneği olarak kullanılan Türkçe Anlatımlı ve Videolu Örgü Örneği Tarifleri istekleri üzerine.

Su Damlası örneği 2 ve katları üzerine kurulan Her mevsimde kullanılacak örgüler de yapabileceğiniz küçük delikli Örgü örneği arayan hanımlara önerebileceğim En Kolay Örgülerden bir tanesi.

Bir sırada oluşan Örgü modeli Yeni örgü örmeye başlayan hanımlar örnek öğrenmek için böyle Basit Örgüler ile örmeye başlayabilirler.

Örneğin arka tarafı ters ile örülürken örneğin ön yüzünden delikler oluşmakta ve Örnek ortaya çıkmakta. Bu örneği sevenlere benimde çok beğenerek paylaşıma sunduğum İp Dolamalı Örgü Modeline de buradan bakabilirsiniz.

En kolay Örgü Modelleri arasında olan görünüşü çok şık ancak örgüyü örmesi bir o kadar kolay olan yeni örgü modeli olarak paylaştığım Ajurlu Sarmaşık Örgü Örneği modeline bakmadan karar vermeyin.

Facebook Örgü Anlatımları olarak ta paylaşılan En Çok istek alan ve Facebook Örgüleri arasında en çok beğeni alan Örgülerden Örgü Üzümlü Şal Örneği Yapılışı burada.

Su Yolu Örgü Modeli adında daha önceleri sizinle paylaştığım yine Türkçe Örgü Modelleri anlatımı Örgüler ve Videolu Örgü Örnekleri tarifleri içinden bu örneği de her örgüde ara örgü ya da örneğin tamamında kullanabilirsiniz.

Su Damlası Örgü Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU ÇENGELLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares