SU DALGASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLIsu-dalgasi-orgu-modeli-yapimi
su-dalgasi-orgu-modeli-yapimi
su-dalgasi-orgu-modeli-yapimi

Türkçe Örnek Öğreten Videolu Örgü Dersleri- Güzel bir Perşembe gününe güzel Türkçe anlatımlı Su Dalgası Örgü Modeli Yapılışı ile başlayalım.Kolay Haraşo benzeri örgü modelleri örnekli örgüler istemeyen ve örgü örmeyi çok bilmeyen hanımlar için basit örgü modeli olarak harika bir seçenek.

Anne işleri yine güzel ve örneği çıkarması çok kolay bir Örnek ile bizlere örgü işleri için kullanacağımız Yeni kolay Örgü Modelleri sunuyor. Dün paylaştığım İp Dolamalı Örgü Modeli yine çok bakılan ve örülen örnekler arasına girdi.

Tabi burada örneğin kendini iyi göstermesi için doğru ip ve doğru Örgü İğneleri kullanmak çok önemli.Örnek olarak İp çekmeli Örümcek Örneği düz ve haraşo dan oluşan örnek içinde iplerin çekilmesi ile örülen Kelebek Örgü Modeline de çok benzeyen bir Örgü modelidir.

Su Dalgası Örgü desenin benzerini sizlere daha önce yabancı anlatımlı olan Beşik Örgü Modeli olarak paylaşmıştım.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5054 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*