SOPALI KUM BONCUKLU YELPAZE TIĞ OYASI

sopali-kum-boncuklu-yelpaze-tig-oyasi-yapilisi
sopali-kum-boncuklu-yelpaze-tig-oyasi-yapilisi

Sopalı Yapılan Kum Boncuklu Yelpaze Örnekli Tığ Oyası Modeli İğne Oyası Görünümü Zarif ve Kibar Modeli ile Videolu Açıklamalı Oya Tarifi.

En küçük Siyah Kum Boncukları ve 60 numara Oya ipi ile örülen model için Boncuk ve İp rengini siz kendi Yazmalarınıza uygun seçersiniz.

sopali-boncuklu-yelpaze-oyasi
sopali-boncuklu-yelpaze-oyasi

Aralarda Örümcek Oya Tekniği ve Oya Kafes Tekniği ile Model çok değişik ve şık görünüyor. Tığ battı örneğinin ilk kutusuna 7 zincir çekilerek başlanan Dondurma Sopası ile yapılan Boncuklu Oya Modelini Mevlüt ve Namazlık Örtüleri içinde geniş Oya Örneği olarak çok yakıştırdım.

Bundan başka geçen yayınladığım Sopalı Pimpirik Oyasına buradan Yine Dondurma Sopalı Sıralı Oya Modeli için buradan modellerin yapılışlarına bakabilirsiniz.

Sopalı Boncuklu Yelpaze Tığ Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares