Taş Dibekte Patlıcan
garip-patlican-tarifi

SOKAK YEMEKLERİ:TAŞ DİBEKTE PATLICAN TARİFİ


Ana sayfadan en son siteye eklenen çalışmalara bakabilir Resimli ve Videolu anlatımları görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Sokak Yemekleri-Yabancı Patlıcan Yemeği Tarifi-Taş Dibekte Patlıcan Tarifi. Taş Dibek içinde yapılan Yabancıların yaptığı oldukça ilginç ve yapılışı bir o kadar enteresan olan Garip Patlıcan Tarifi.

Öncelikle belirteyim bu Patlıcan Tarifini yapmanız için değil Yapılışı çok ilginç olduğundan ve Yabancıların Sokak

inanilmaz-patlican-yemegi-tarifi
inanilmaz-patlican-yemegi-tarifi

Yemeklerini tanıtmak için paylaştım.

Tarifi çok iğrenç değil ancak yapılışı ve ve Patlıcan yemeği için kullanılan Malzemeler inanılmaz. İlk olarak sanırım Taş Dibekte Hindistan cevizi eziliyor.

Patlıcan yemekleri en sevdiğim Yemek tarifleri içine ancak bugünden sonra bu yemeği düşünmeden sanırım Patlıcan yiyemeyeceğim.

Öncelikle hassas midesi olanlara bana geldiği gibi ok iğren gelecektir ancak Ben Değişik Kültürlerin değişik Yemek tariflerini ve Dünya Mutfağında yapılan Yemekleri merakla izlemeyi seviyorum.

Ama size tabi ki  bizim Bildiğimiz ve damak tadımıza uygun Güzel Patlıcan Yemeği Tarifleri de sunacağım.Adıyaman Yöresine ait Patlıcan Mantolama Tarifi Bütün Patlıcan Etrafına Kıyma sarılarak yapılan Yöresel Patlıcan tarifi.

Fırın Musakka Tarifi Patlıcan yemeklerinin en güzellerinden biri.Karnıyarık,İmambayıldı ve Patlıcan Musakka en sevdiğim yemeklerden.

Son olarak Patlıcan Üstü Köfte Pişti Tarifi değişik ama çok güzel görünen ,Köfte ile Patlıcanın bir arada kullanıldığı ender yemeklerden.

yabanci-patlican-tarifleri
yabanci-patlican-tarifleri
Taş Dibekte Patlıcan
garip-patlican-tarifi

Sokak Yemekleri Yapılışı-Taş Dibekte Patlıcan Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*