ŞİŞLE ÖRÜLEN OYUNCAK ÖRGÜ BEBEKLER

Aman Allahım Ne Kadar Güzeller, Benim bile oynayaım geldi. rgü çok güzel örerim fakat yaklaşık 8 yıldır rgü örmüyorum. bunların nasıl örüldüğünü bulabilseydim örebilirdim ama. sadece nerden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. bilenler alta yorum kısmına yazarsa sevinirim. çok güzeller ama ya :) örme oyuncakların çoğunda düz örgü kallanılmış bazı yerlerde lastik örgü ve haroşa var. neyse buyrun şişle örülen oyuncak örgü bebekler.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

7 Comments on ŞİŞLE ÖRÜLEN OYUNCAK ÖRGÜ BEBEKLER

  1. merhaba ben istanbul dan yazıyorum. Size bir bebek siparişi verdim. Bu hafta bebegimin geleceğin söylemiştiniz. Numaranızı kaybettiğim için ulaşamıyorum .

    • Fatma hanım ben sipariş almıyorum ve bir şey satmıyorum. siz bebek siparişini nerden kimden hangi mail ile ulaşarak aldınız ona cevap yazmalısınız.Eğer bu videoda anlatan hanımdan aldıysanız onun kanalına gidip yazın buradan mesajınızı görmez çünkü.Videolardaki hanımların hiç biri ben değilim ben sadece videoları sizler için kanallardan alıp sitemde paylaşıyorum

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*