ŞİŞ ÖRGÜSÜ AJURLU KALPLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

sis-orgusu-ajurlu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi

Örgü içi astarlı Şiş işi Ajurlu Kalpler Örgü deseni ile Bebek Battaniyeleri pek güzel olur. Kalpli Örgü modeli ile Hem yazlık Bluzlar hem Kışlık Örgü Kazaklar da çok güzel ve şık örgüler olabilir.

sis-orgusu-ajurlu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi
sis-orgusu-ajurlu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi

Daha önce bir Takipçim benden bu örneği istemişti ben de daha yeni buldum ve sizlere de göstermek istedim.

Eğer Kalpli Desenli Bebek Battaniyesi yapacak olursanız işte o zaman Kalplerin tam birleştiği noktalara büyük İnci boncuklardan dikebilirsiniz.

Şişle Battaniye örneği olarak burada ki Haraşolu Döngüler Örneği ile de yapabilirsiniz. Bu örnek Türkçe olarak videolu örgü tarifli dir.

Tığla Battaniye örgü modeli olarak yan yana yaptığınızda çok güzel olacağını düşündüğüm benim adını Yarım Yelpaze Örneği koyduğum ama adının sonradan Elti Eltiye Küstü Örneği olduğunu öğrendiğim bu örneğe de bakabilirsiniz.

Özellikle Oruç tuttuğumuz ve zamanın çok yavaş geçtiği bu Ramazan ayında evde örgü örebilir ya da Geri Dönüşüm Projeleri ile vakit geçirebilirsiniz. Hem keyifli örgüler ile kışlık ya da yazlık örgüler hazırlar hem boş vakitlerinizi faydalı işler için kullanırsınız.

Corazones con borde calado tejidos en dos agujas o palitos

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YARIM ELMAS ŞİŞ İŞİ ANNE YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares