ŞİŞ İŞİ KOLAY ÇİÇEKLİ BAYAN PATİK VİDEOLU ANLATIMLI


sis-orgusu-cicekli-bayan-patik
sis-orgusu-cicekli-bayan-patik

Örgü Şiş işi Patik Modelleri-İki şişle Örgü Çiçekli Mor Renkli Kolay Bayan Patik yapılışı Türkçe videolu tarifi ile Bayanlara Basit Örgü Patikler.

orgu-patik-kolay-modeller
orgu-patik-kolay-modeller

İki şişten Patik örneği için süslemeleri Örgü Çiçek ve Örgü Yapraklar Tığ ile yapılarak daha sonra Örgü Patik üzerine dikiliyor.

Güzel Bayan Patik Modelleri Tığ işi Mor Patik modeli olan Tığla yapılan Ayakkabı Görünümlü Patik modeline burada ki sayfadan bakabilirsiniz.

Örgü Şiş işi Patikler için burada Yazılı ve resimli anlatımlı Kolay Bayan Patik Yapılışını buradan öğrenebilirsiniz.

Yine Türkçe videolu açıklamalı bir şekilde yapımı detayları ile öğretilen Ortası Çiçekli Patik modeli bayanların önceden çok beğendiği Yeni Patik Modelleri içinden.

Örgü Anne Yeleği yapımını arayan hanımları da unutmayarak Türkçe anlatımı Yelek modeli yapımını burada görebilir Kış için Örgü Yelek Modeli yapabilirsiniz.

sis-orgu-kolay-kadin-patik
sis-orgu-kolay-kadin-patik

Şiş İşi Çiçekli Patik

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*