SIRALI PITIRCIK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

sirali-pitircik-orgu-modeli

Videolu Örgü Dersi-Örnek Çıkarmak için Anlatımlı Örgü Videoları paylaştığımız bu günlerde sizlere Yine Videolu Açıklamalı Sıralı Pıtırcık Örgü Modeli örneğini sunmak istiyorum.Diğer adı Eğik Pıtırcık Örgü Modeli olan bu örnek ile Örgü Kazak çok güzel olur.

Bebek Örgüleri için bu Örgü Modeli ile Pantolon ve kazak örmeyi düşünürseniz aynı zamanda Tığ İşi Örgü Bebek Pantolonu nasıl örülür? buradaki Türkçe Örgü videosu çalışmasına bakabilirsiniz.

Sitemde sizlere daha önce sunduğum Pıtırcık Örgü modeli ve İstiridye Örgü Modelleri aynı bu örnek gibi kabarık 3 boyutlu örgü modeli isteyenler için.

3 Tek örgü deseni adlı modeli geçen gün sizler ile paylaşmıştım. Yeni örgüler isteyen sevgili hanımlara menüden Örgü Videoları yazan bölümlere bakmalarını öneririm.

sirali-pitircik-orgu-modeli
sirali-pitircik-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*